::::::::    Den 25. maj 2018 00:59:25    ::::::::::::::

 | Sitemap | Anbefal til en ven | Print Siden  |   

 

Menu

 Startsiden
 Trappe info
 Indv. ligeløbstrapper
 Indv. 1/2S trapper
 Indv. 1/4S trapper
 Udv. ligeløbstrapper
 Udv. 1/2S trapper
 Specialtrapper
 Spindeltrapper
 Altaner
 Gelænder
 Låger & Porte
 Konstruktioner
 Betonaltaner
 Ophaler Vogn
 Bådstativ
 Montering
 Nyheder
 Profil
 Kontakt
 Ledige job

  

Kunde Service

Log på System

Information

NP-Stål ApS
Industrivej 18
DK-5750 Ringe

CVR Nr. 32295339



::: Kontakt Online

  

Kontakt NP Stål



  Lille Logo ID 2647
  Industrivej 18
  DK-5750 Ringe
  CVR: 32295339
 
 
::: KONTAKT ONLINE
 

Ejer: Michael Møller Nielsen
Telefon: 2256 9017
Mail: michael@np-staal.dk


Ejer: René Pedersen

Telefon: 2256 9018
Mail: rene@np-staal.dk


Tilbudsberegner/projektleder: Henning Foged
Telefon: 27796740
Mail: henning@np-staal.dk

Teknisk Assistent: Heidi Gaardholm Alstrup
Telefon: 2256 0776

Mail: heidi@np-staal.dk

Tegner: Tonny Ladager Jensen
Telefon: 2210 4930
Mail: tonny@np-staal.dk

Ingeniør/projektleder: Joachim Vesterholm
Telefon:
Mail: joachim@np-staal.dk


Faktura sendes til:
faktura@np-staal.dk

Værkfører: Thomas Hansen
Telefon: 2714 9016
Mail: thomas@np-staal.dk

 

Tryk her for udskrift venlig version! Udskriftsvenligt


 Copyright © 2003 - 2018 SiteSystem.dk

Dette produkt er givet i licens til: NP-Stål ApS
Licensnr.: 2009-00119 
    Credits